Orange Store Câmpia Turzii angajează consultant vânzări

Orange Store  Câmpia Turzii angajează consultant vânzări mai 31, 2016 0 comments

Magazin Orange Store Franciza ,situat in Campia Turzii str , Andrei Muresanu nr 2,  angajează consultant vânzări în magazin și teren.

 Firma are ca obiect de activitate vanzari de servicii si produse Orange , cu o experienta in domeniu de peste 14 ani.

Descrierea postului:

Consultant vanzari in magazin si teren (vanzarea de servicii si produse orange atat in magazin cat si pe teren –door to door)

Conditii de angajare:

– persoana dinamica, deschisa si prezentabila, cu abilitati in comunicare

– studii superioare

– permis de conducere cat.B, cu o vechime de min. 1 an

– cunoscator al limbii engleze –nivel mediu

– cunostinte in operare calculator

Avantajele postului:

-salariu minim pe economie

– bonusuri atractive rezultate din vanzarea serviciilor si produselor Orange(lunar)

-prime acordate semestrial in functie de realizarea targetului.

CV-ul si scrisoarea de intentie se trimit la adresa de email: eurotelstore@yahoo.com, pana la data de 17 iunie 2016.

Nu exista comentarii

Incepe conversatia

Nu exista comentarii!

Fii primul care incepe conversatia.

Your data will be safe!Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.